Актуальність купівлі криптовалюти в Україні

Цифрові активи входять у повсякденну реальність. Дедалі більше українців вважають за необхідне мати віртуальні гроші в децентралізованій системі. Користувачі розглядають їх як ефективний інвестиційний інструмент та засіб для здійснення поточних розрахунків. Відповідно актуальним є питання, як купити криптовалюту на оптимальних умовах. Мешканців країни цікавить вигідний курс та найбільш безпечні варіанти. Це підтверджують корисні матеріали від експертів порталу Vector Media, який спеціалізується на контенті в галузі креативної економіки та інвестування.

Як придбати криптовалюту на спеціалізованій біржі

Затребувана купівля криптовалют часто здійснюється з метою її подальшого введення на біржу та успішного інвестування. При цьому можна придбати біткоїн та інші цифрові активи безпосередньо на спеціалізованому торговому майданчику. Більш того, варіант із криптовалютною біржею заслужено вважають найбільш безпечним. Якщо використовується відома платформа, виключається ймовірність взаємодії з шахраями.

Саме криптобіржі є ключовими постачальниками ліквідності. Майданчики виступають у статусі фінансового посередника. Вони забезпечують можливість швидкої купівлі та реалізації будь-якої криптовалюти у необхідних кількостях. Придбання за оптимальним курсом займає менше ніж хвилину. В інших випадках може знадобитися більше часу. Учасники криптобіржі успішно купують ВТС та інші цифрові активи з метою подальшого продажу на більш привабливих умовах.

Загалом на солідних біржах передбачений простий алгоритм можливості безпечно купувати криптовалюту та, за бажанням, торгувати активами. Досить зробити наступні кроки:

  1. Зареєструватись. Простий формат з використанням мобільного пристрою або електронної пошти.
  2. Пройти верифікацію. Нескладна процедура спрямована на забезпечення безпеки даних та будь-яких операцій.
  3. Придбати цифровий актив. Вигідна купівля криптовалют може здійснюватися через стейблкоіни. Цей різновид віртуальних грошей прив’язаний до фіатних активів або дорогоцінних металів. Відповідно, користувач захищений від волатильності;
  4. Запустити торговий процес. Забезпечується якісний функціонал.

Доцільно використати майданчики топових криптовалютних бірж. Особливо актуально щодо комфорту новачків.

Як купити криптовалюту іншим способом

Користувачі можуть розглянути інші канали купівлі криптовалют для подальшого інвестування чи розрахунків. З цією метою використовуються такі способи:

  • спеціалізовані обмінники. Вони мають певну кількість власних криптовалютних активів. Відповідно, отримали можливість самостійно встановлювати курс обміну з різних напрямків. Багато сервісів дозволяють придбати криптовалюту без необхідності реєстрації на спеціалізованому ресурсі;
  • P2P-платформи. Подібні майданчики виступають посередниками між покупцями та продавцями. Сторони взаємодіють безпосередньо в онлайн-режимі. Насправді нагадує товарний маркетплейс. Покупець або продавець криптовалюти може створити власне оголошення чи використати вже існуючі пропозиції. За аналогією з криптобіржами, P2P-платформи одержують комісію;
  • криптомати. Також можна скористатися спеціальними терміналами. Вони дозволяють придбати цифрові валюти. До недоліків відносять вищу комісію. Крім того, їх поки що небагато в країні.

Крім того, купівля криптовалют може бути здійснена, якщо узгодити з покупцем офлайн-зустріч. Однак цей варіант справедливо належать до найбільш ризикованих. Часто фіксуються випадки шахрайства. Тому доцільно вибирати більш безпечні способи, включаючи криптобіржі та перевірені обмінні сервіси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *