Переваги ПЕТ-пляшок над скляними пляшками

Один з найпопулярніших полімерів, поліетилентерефталат (ПЕТ), використовується багатьма компаніями-виробниками пляшок для пакування. Він виробляється шляхом полімеризації етиленгліколю і терефталевої кислоти. ПЕТ пляшки мають, серед іншого, наступні переваги – стійкість до води, високе співвідношення міцності до ваги, практично не б’ються. Безумовно, потреба в склі буде завжди, але для багатьох промислових і споживчих ринків ПЕТ стає матеріалом вибору і ось чому.

Міцність і велика гнучкість дизайну

ПЕТ-пляшки надзвичайно міцні та ударостійкі. Вони потребують меншого захисту під час транспортування, ніж скляні пляшки. Це може допомогти виробникам заощадити на витратах, коли мова йде про додаткову упаковку. Крім того, ПЕТ-пляшки пропонують безмежні можливості для дизайну. Вони мають більшу гнучкість у порівнянні зі скляними аналогами і можуть бути виготовлені в будь-якій формі, вигляді або розмірі. Це дозволяє брендам створювати власну ідентичність і придумувати унікальні дизайни.

Підвищена безпека

Скляні пляшки не є міцними і можуть легко розбитися. Це може створити потенційно небезпечне середовище, а осколки можуть становити загрозу безпеці. Це може перешкоджати транспортуванню, роздрібній торгівлі та шкодити споживачу. ПЕТ-пляшки, з іншого боку, міцні та довговічні.

ПЕТ визнаний органами охорони здоров’я в усьому світі для забезпечення безпеки харчових продуктів, напоїв, фармацевтичної, медичної продукції та засобів особистої гігієни. Крім того, ПЕТ-пляшки відомі як найчистіший і найзеленіший вид пластику. Він не містить бісфенол-А (BPA), який є промисловою хімічною речовиною, що використовується для виробництва деяких полімерів і, як відомо, викликає занепокоєння з приводу здоров’я.

Краща гігієна

FDA дозволило використовувати ПЕТ-пляшки для одноразового та багаторазового використання. ПЕТ є гігієнічним та неймовірно стійким до мікроорганізмів. Крім того, він не піддається хімічному або біологічному розкладанню, оскільки не вступає в реакцію з продуктами харчування та напоями. Нові та повторно використані ПЕТ-пляшки були протестовані регуляторними органами на вміст шкідливих речовин і отримали дозвіл на гігієнічність. За даними Асоціації виробників ПЕТ-пластику (PETRA), ПЕТ міцний, гігієнічний, зберігає свіжість і є найкращим у світі пакувальним матеріалом для багатьох продуктів харчування та напоїв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *