Подбайте про своє волосся взимку: 8 ефективних порад

Холодна погода за вікном вже натякає на те, що незабаром прийде зима. Саме тому важливо подбати про наше волосся, оскільки саме в цей період воно потребує особливого догляду та уваги. Холодний вітер, низькі температури, зміни вологості — це справжні випробування для наших пасм. Внаслідок цього волосся нерідко стає сухим, ламким та безжиттєвим. Щоб зберегти природну красу, дуже важливо підібрати правильний догляд. Розповімо про це детальніше.

Обов’язково носіть головні убори

Носіння шапки або капелюха — обов’язкова умова, якщо ви хочете зберегти своє волосся здоровим. Річ у тім, що холодний вітер та низькі температури можуть призводити до втрати вологи з волосся. Через це зростає ризик появи ламкості та сухості, а також посічених кінчиків. Головний убір виконує роль бар’єра, оскільки захищає пасма від зовнішніх чинників.

Найкраще купувати ті шапки, основним матеріалом яких є бавовна або вовна. Вони надійно захищають від холодного повітря. Втім підкладка має бути з шовку чи атласу — ці матеріали захищають волосся від тертя та протидіють посіченості кінчиків.

Зменшіть кількість миття голови

Надмірне миття голови може спричинити сухість та лущення шкіри взимку. Річ у тім, що інгредієнти шампунів сприяють видаленню природних олій зі шкіри голови, що в кінцевому результаті призводить до сухості волосся. В деяких ситуаціях хімічні речовини можуть викликати роздратування шкіри та свербіж.

Рекомендується рідше використовувати шампунь та надавати перевагу натуральним засобам. Слід уникати підсушуючих інгредієнтів у засобах на кшталт спиту, сульфатів тощо.

Вживайте вітаміни

Вітамінні добавки надзвичайно корисні для підтримки здоров’я волосся. Вони є чудовим доповненням до здорового способу життя та збалансованого харчування. Найважливіше значення мають вітаміни та мінерали:

  • А — він сприяє вироблення себуму, який забезпечує оптимальний рівень зволоження волосся;
  • Е — має антиоксидантні властивості, що дозволяє захищати волосяні фолікули від шкідливого впливу вільних радикалів;
  • група В — елементи сприяють зміцненню волосяних цибулин;
  • С — сприяє виробленню колагену, який має важливе значення для волосся;
  • залізо — підтримує міцність волосся;
  • магній — сприяє здоровому кровообігу, необхідному для забезпечення здоров’я волосся.

Варто звернути увагу на комплекс для оздоровлення волосся, шкіри та нігтів від New Chapter. Його унікальний склад забезпечує дбайливий догляд за вашими пасмами зсередини.

Протидійте лупі

Дуже часто взимку може виникати лупа. Зазвичай вона може бути викликана як грибковою інфекцією, так і надмірною сухістю шкіри голови. Для протидії цій проблемі рекомендується використовувати спеціалізовані засоби, які у складі містять піритіон цинку, камяновугільну смолу тощо.

Зменшіть використання засобів для термічної укладки

У будь-який сезон рекомендовано зменшити використання різноманітних засобів для вкладання: фенів, випрямлячів, плойок тощо. Взимку ж волосся і так схильне до надмірної сухості, а використання засобів для термічної укладки може максимально зашкодити йому. Тому варто якомога скоротити їхнє використання, натомість надаючи перевагу простим зачіскам на кшталт пучків, кіс тощо.

Не нехтуйте використанням масла

Холодне повітря буквально висмоктує вологу з волосся. Щоб зволожувати пасма, слід використовувати сироватки або масла. Наносьте засоби на ніч, обережно розподіляючи їх по довжині волосся.

Також можна робити спеціальні маски, втираючи кокосову або олію ши на корені. Легенький масаж 1-2 рази на тиждень покращує кровообіг та зміцнює волосся.

Підберіть правильний догляд за волоссям

Дуже важливо правильно підібрати доглядові засоби. Вони мають відповідати вашому типу волосся. Обов’язково використовуйте не лише шампунь, але й кондиціонери чи бальзами. Декілька разів на тиждень слід наносити зволожуючі або поживні засоби на кінчики волосся. Обов’язково використовуйте теплий душ — гаряча чи навпаки холодна води можуть шкодити вашим пасмам.

Стежте за гідратацією

Одним з основних компонентів нашого волосся є вода. Саме тому варто щодня споживати достатню кількість рідини, щоб забезпечити оптимальний рівень зволоженості наших пасм.

Зима — це та пора року, яка зазвичай негативно впливає на стан зволоженості нашого волосся. Саме тому важливо дотримуватись порад, щоб забезпечити м’яке, сяюче та здорове волосся.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *