Поради щодо купівлі комерційної нерухомості

Правда полягає в тому, що комерційна нерухомість може бути однією з найкращих інвестицій, які ви коли-небудь робили. Немає значення, чи ви побудували свій малий бізнес з нуля, чи просто хочете побудувати його з нуля. Фактом є те, що покупка комерційної нерухомості може бути складною справою навіть для досвідчених. Щоб зробити цю справу простішою, вам може стати в нагоді дошка оголошень, де досить зручно шукати необхідні речі та послуги, в тому числі комерційну нерухомість. Важливо відзначити, що це не схоже на купівлю житла. Це тому, що для цього потрібен час, планування та багато досліджень.

У той же час це рішення має бути ретельно оцінено, і ви повинні зазначити, що кожен сценарій для кожного бізнесу різний. Проте в деяких випадках це правильна інвестиція і велика винагорода.

Поради щодо купівлі комерційної нерухомості

Порада 1. Зрозумійте причини, чому ви купуєте, і чому це вас приваблює

Перша порада — це зрозуміти причини, чому ви купуєте нерухомість, і чому вона для вас приваблива. Це означає дивитися на:

Доступність – Чи доступна нерухомість? Це перше, на що варто подивитися. Не шукайте просто доступну нерухомість, яка не принесе вам віддачі від інвестицій. Іншими словами, вона повинна мати високу рентабельність інвестицій, більший грошовий потік та швидше зростання.

Диверсифікація – це те, що потрібно враховувати, якщо ви шукаєте комерційну нерухомість для оренди або створення власного капіталу. З цієї причини багато інвесторів не хочуть вкладати свої інвестиції в нерухомість в одну область. Тому шукайте зони зростання, економічно обґрунтовані та безпечні зони для інвестування.

Потік угод – щоб підвищити ваші шанси знайти багато угод з комерційною нерухомістю, вам доведеться розширити області пошуку. Ви можете, наприклад, відвідати дошку оголошень ось тут і перевірити її на наявність таких угод, які вам підходять.

Порада 2. Ніколи не купуйте нерухомість, яку ви не бачили

Ніколи не варто купувати комерційну нерухомість, не побачивши її спочатку. Фактично, ви ніколи не повинні купувати інвестиції, не побачивши їх. Важливо розуміти, що інвестиції в комерційну нерухомість – це найбільші фінансові інвестиції, які люди коли-небудь робили. Таким чином, було б безглуздо фінансувати свої тяжко зароблені гроші в нерухомість, яку ви ніколи фізично не бачили.

У той же час покупка нерухомості, яку ви ніколи не бачили, є ризикованою справою. Що стосується житлової нерухомості, то тут є захист прав споживачів. Однак, коли йдеться про комерційну нерухомість, закону про захист прав споживачів немає.

Порада 3. Майте керівний принцип

Наявність особистого керівного принципу є першорядним, коли мова йде про купівлю комерційної нерухомості. Ну, наприклад, коли ви купуєте свій будинок, у вас є керівний принцип, який допоміг вам знайти те, що ви шукаєте. Іншими словами, ви знали, який район вам потрібно, кількість кімнат та інші речі, які вам потрібні. Ви також повинні застосовувати цю техніку, коли мова йде про покупку комерційної нерухомості.

Порада 4. Розмір важливий

Якщо ви хочете інвестувати в комерційну нерухомість для свого бізнесу, вам слід переконатися, що вона достатньо велика, щоб вмістити все, що потрібно вашому бізнесу, включаючи майбутнє зростання або розширення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *