Скільки потрібно підписників в Instagram, щоб заробляти?

Сучасний Instagram – не просто соціальна мережа для обміну фотографіями, а робочий інструмент для заробітку. Причому гроші тут водяться дуже і дуже пристойні. Популярні інфлюенсери заробляють тут десятки і сотні тисяч доларів на місяць. Про те, як стати блогером в інсті і заробляти гроші, а також про найпопулярніші Insta-професіях поговоримо в цьому матеріалі.

Більш детально як заробити в інстаграмі читайте на сторінці https://zarobitok.press/v-interneti/124-zarobitok-v-instahrammi.html за посиланням.

Як почати заробляти в Instagram з нуля самостійно?

На жаль, просто за красиві очі блогери грошей не отримують. Тому, якщо ви думали над тим, чи платить Instagram за передплатників і перегляди контенту, – відповідь “однозначно ні!”. Монетизувати авторський блог можна такими методами.

Лайки, коментарі, збереження та підписки

Ступінь залучення – ось найдорожча валюта Instagram. Відразу варто відзначити, що конкретно цей спосіб заробітку рідко використовується відомими блогерами з багатомільйонною аудиторією. Зате до нього нерідко вдаються невеликі акаунти.

Суть заробітку полягає в реєстрації на сторонніх сервісах, де за невелику потрібно виконувати різного роду завдання: лайкати, коментувати, підписуватися на сторінки. За виконання таких завдань платять від 50 копійок до 3 гривень. Зрозуміло, багато на цьому не заробиш, але зате це найпростіший і доступний варіант, як заробити в Instagram без вкладень грошей новачкові.

Реклама в постах і сторіс

Інтеграція реклами в контент аккаунта – найвигідніший спосіб монетизації Instagram. У популярних і затребуваних блогерів календар реклами, як правило, розписаний на кілька тижнів вперед. Рекламодавці висилають блогерам чітке ТЗ, якому потрібно слідувати в процесі «рекламної паузи».

Дуже зручно надавати посередницькі послуги в сфері реклами через спеціальні біржі, такі як Blogger Mall. З великої кількості пропозицій можна вибирати саме ті, що найкраще «вбудуються» в концепцію і тематику блогу. До того ж з біржами не потрібно ламати голову, від скількох передплатників можна заробляти в Instagram. Кожен майданчик чітко задає, який обсяг аудиторії потрібно для початку роботи. У випадку з Blogger Mall досить мати 3000 фоловерів, щоб отримати перші рекламні оффери.

Instagram-моделінг

Блогери з модельною зовнішністю нерідко стають “особами” інста-магазинів. Участь в зйомках різних брендів дозволяє одним пострілом вбити відразу двох зайців: отримати додатковий заробіток моделі і додатковий медійний охоплення бренду.

Розкрутка власного бренду товарів

Практично у 90% популярних блогерів є власні бренди одягу, Instagram-магазини з косметикою або декором для дому. Причому зовсім неважливо, шиє блогер речі самостійно або орендує цех з найнятим персоналом.

Особистий бренд блогера і наявність лояльної аудиторії дозволяє продавати товари “теплим клієнтам” і тим самим дуже швидко розкрутитися в сфері продажів.

Амбасадор бренду

Амбассадор-представник бренду, його “обличчя”, з яким він асоціюється у покупців. Такий вид заробітку в рази прибутковіше, ніж звичайні рекламні вставки в блозі. Однак і вимог, як вести блог в Instagram і отримувати гроші на амбасадорстві, буде набагато більше. Нерідко блогерам навіть доводиться відмовлятися від звичної побутової техніки або смартфонів на користь продукції цього бренду, який вони представляють.

У передплатників не повинно виникати відчуття обману. Люди повинні бачити і вірити, що інфлюенсер дійсно користується всіма тими речами, які просуває в своєму блозі. Іншими словами: не вийде бути амбассадором смартфонів XiaoMi, якщо користуватися iPhone.

Ким можна працювати в Instagram?

Існує досить великий відсоток користувачів Instagram, який хоче заробляти в цій соціальній мережі, але при цьому не готовий приєднатися до лав блогерів. Для них є перевірена інструкція “як заробити в Instagram з нуля”, не вкладаючи при цьому величезні кошти в просування власного блогу.

Інста-фотограф

Хороший візуал в Instagram потрібен всім-і блогерам, і комерційним сторінкам. Якісний фото-контент для соц мережі дозволяє збільшити продажі, залучити нових передплатників і клієнтів, а тому за послуги професійних контент-мейкерів готові платити хороші гроші. В середньому, вартість однієї зйомки контенту для бренду або інфлюенсера коливається в межах 300-500 доларів.

Insta-копірайтер

Уміння писати пости – ще один класний спосіб, як почати заробляти в Instagram з нуля самостійно. Просунуті копірайтери, здатні викласти думку автора блогу таким чином, щоб Передплатники ні про що не здогадалися, але при цьому їм було цікаво читати, коментувати, репостити ці пости. Середня ціна Insta-тексту становить 200-400 гривень.

Адміністратор Instagram-акаунтів

Сьогодні дуже багато діджитал-агентства запускають курси»як стати менеджером блогера в Instagram з нуля”. Це зовсім не дивно, адже кількість медійних осіб у соцмережі зростає, а тому і попит на помічників-адміністраторів множиться. Від такого фахівця потрібно своєчасна викладка постів і фото, при необхідності обробка останніх. Адміністратори спілкуються з передплатниками в коментарях і Директі, стежать за цілісністю стрічки і веденням сторінки в цілому.

SMM-менеджер

Цей фахівець точно знає, як почати вести свій блог з нуля в Instagram і заробляти. СММ-щики просувають чужі сторінки шляхом поліпшення показників їх ранжирування.

Більше підписників = більше грошей?

Практично всіх початківців блогерів хвилює питання, скільки потрібно передплатників в Інстаграмме, щоб заробляти і горя не знати? На жаль, однієї лише цифри в акаунті недостатньо для безбідного існування. Щоб рекламодавці шикувалися в ряд з проханням порекомендувати їх продукт, потрібно подбати про те, щоб аудиторія блогу була живою, активною і платоспроможною.

Ступінь залученість підписників аккаунта повинна бути не менше 30-40%. Якщо ваші фоловери «Мертві душі» з гівів і сервісом накрутки, ні про які гідні рекламні пропозиції мови йти не може.

Тому переймаючись питанням, як розвинути свій Instagram і заробляти з нього, відразу ж відмовтеся від «легких передплатників». Сумнівні гіви, покупка ботів і нескінченна участь в розіграшах — це шлях в нікуди. Куди розумніше сконцентруватися на якості контенту і вкластися в грамотного смм-фахівця.

Автор, наш гість: Вольдемар Воронцовський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *