Сучасний центр англійської для дітей у Києві на Троєщині

Сьогодні багато батьків розуміють необхідність вивчення англійської мови у ранньому віці. Важлива особливість вивчення іноземної з раннього дитинства полягає у тому, що дорослі розмовляють, спілкуються з дитиною, називають предмети, речі та дії двома мовами. А малюк, накопичивши певну суму знань, починає повторювати почуті склади, слова, фрази – однаково легко українською та англійською.

Авторська методика Helen Doron English – особливості

Завдяки повному зануренню в англомовне середовище на курсах англійської мови для дітей на Троєщині в Києві та проведенню уроків в інтерактивному форматі, маленькі діти сприймають все, що відбувається, як гру – просто та весело. Тому основою унікальної методики «Англійська Хелен Дорон» є цілеспрямоване навчання English у тих сферах пізнання, які близькі, цікаві та зрозумілі малюкам.

Ефективність методики «Англійська Хелен Дорон» для гармонійного розвитку дітей

Викладачі англійської для найменших чуйно відгукуються на потреби маленьких дітей, сприяють їх інтелектуальному розвитку, мотивують малюків весело вчитися та пізнавати все незвідане.

  • Закріплення артикуляції, важливої при правильній вимові, шліфування розмовної англійської мови.
  • Розвиток уміння уважно слухати та усвідомлено чути англійську, вловлювати ритм за допомогою музики, віршів, пальчикової гімнастики.
  • Сприйняття інтонацій English, емоцій, мовних зворотів.
  • Особистісна орієнтація, навички комунікацій.

Helen Doron English від народження – історії та міфи

Дехто вважає, що спочатку потрібно вивчити рідну мову, а потім вже іноземну. Проте, якщо вивчення англійської для дітей у Києві на Троєщині організовано в ігровій формі, без примусу та в атмосфері чуйності, малюки добре знатимуть обидві мови.

  • Найголовніша помилка скептиків – діти все будуть плутати. Насправді малюки під час спілкування обирають легші слова з простими звуками, при правильному викладанні англійської мови таке змішування проходить.
  • У малюка будуть логопедичні проблеми – практика викладання англійської Helen Doron English свідчить про те, що, навпаки, через пару місяців занять дитина починає чистіше розмовляти і рідною мовою, і англійською. 

Ще одна помилка – після певного віку відвідувати курси англійської мови для дітей у Києві на Троєщині вже марно. Справді, після 8-9 років здібності до опанування іноземних мов зменшуються. Однак почати вивчати English ніколи не пізно, просто доведеться працювати наполегливіше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *