В чому переваги якісного одягу для медичних працівників?

Пройшли ті часи, коли по лікарні ходили медсестри в накрохмалених білих сукнях в парі з ошатним чепчиком. У сучасному світі прийнятою формою медсестер тепер є халати. І є багато причин, чому халати стали новою нормою! У будь-якому випадку, сьогодні ми обговоримо переваги якісного одягу для медичних працівників https://ortosan.com.ua/zhinochi-medichni-kostumi/ що стануть в нагоді як медсестрам, так і лікарям.

Можливість ходити з легкістю

На відміну від офісних працівників, люди, які працюють в медичній сфері, проводять більшу частину часу на ногах. Вони не засиджуються занадто довго за столами або на своїх постах, а постійно роблять обходи, щоб перевірити життєво важливі показники, підняти пацієнтів або асистувати під час операцій.

Саме тому дуже важливо, щоб у них була зручна медична уніформа, яка дозволяє їм легко пересуватися. Завдяки еластичній талії, штанинам, рукавам, що вільно облягають, найкращий медичний одяг дозволяє медсестрам і лікарям легко рухатися. І, звичайно, гарне медичне взуття завершує образ. Оскільки медсестри і інші медичні працівники проводять багато часу, ходячи або бігаючи на виклики, зручне взуття, на відміну від взуття на низьких підборах, яке використовувалося багато років тому, повинно підтримувати їх спритність і швидкість.

Пацієнти теж почуваються комфортно

У той час як білі халати все ще носять медичні працівники, яскраво-біла уніформа медсестер вже давно вийшла з ужитку. Білизна може демонструвати чистоту та професіоналізм, але пацієнтам від цього стає не так комфортно. Вона, як правило, досить різко б’є по очах, особливо при освітленні лікарняної палати. Крім того, пацієнтам може бути неприємно бачити кров, плями або будь-яку іншу рідину на білій уніформі.

Сьогодні медична уніформа представлена у багатьох кольорах і навіть з різними принтами та стилями. Це робить її більш заспокійливою для пацієнтів. Крім того, різнокольорові халати та форми з милими або кумедними малюнками, як правило, піднімають настрій.

В чому переваги якісного одягу для медичних працівників?

Легка доступність

Сучасна медична форма також забезпечує легку доступність. Більшість халатів та уніформ мають достатньо місця для кишень, щоб полегшити перенесення обладнання та інструментів. Наприклад, під час обходу медсестрам необхідно мати при собі письмове приладдя, ножиці для перев’язок, ковпачки для крапельниць, ліхтарики та інше медичне приладдя.

З огляду на це, кількість та розмір кишень на уніформі може суттєво відрізнятися. У той час як деякі халати мають мінімум кишень для більш естетичного вигляду, інші мають кілька прихованих кишень, щоб носити більше медичного приладдя, не виглядаючи при цьому занадто громіздкими. Це забезпечує медичним працівникам необхідний простір для зберігання необхідного медичного обладнання під час відвідування пацієнтів.

Як правильно обрати медичний одяг?

Щоб правильно та грамотно підібрати медичний одяг, вам слід звернути увагу на такі речі:

  • Матеріал, з якого зроблений одяг. Віддавайте перевагу натуральним тканинам та компонентам.
  • Розмір. Дуже важливо знати конкретний розмір працівника, оскільки занадто великий або занадто маленький одяг буде заважати професійній діяльності, а в сфері медицини це дуже важливо.
  • Колір. Як ми вже зазначили вище, білий колір медичного одягу втрачає свою актуальність, тому зверніть увагу на синій, бірюзовий та червоний.
  • Країна виробництва. Останнім часом набуває популярності якісний медичний одяг українського виробництва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *