Як покращити репутацію бренду серед інтернет-користувачів?

Будь-який бізнес, що продає свій товар чи послуги в інтернеті, може зіткнутися з таким явищем, як погіршення репутації бренду/компанії в мережі. Це може бути маса негативних відгуків від клієнтів на власному сайті компанії та на сайтах відгуків, низькі оцінки і рейтинги на Google Maps, погані коментарі в соцмережах тощо.

Зовсім не обов’язково поганий імідж компанії чи бренду в інтернеті є наслідком проблем з якістю товарів чи послуг даної компанії, хоча це також є на практиці однією з основних причин. Іноді конкуренти вдаються до таких недобросовісних методів і псують репутацію свого прямого суперника на ринку, завалюючи мережу всіляким негативом.

Як виправити ситуацію? Як налагодити нормальну роботу і позбутися впливу масиву негативних відгуків, які неможливо просто взяти і видалити з мережі?

Радимо звернутись до професіоналів з SERM (Search Engine Reputation Management), тобто з управління репутацією в інтернеті за допомогою інструментів SEO (пошукової оптимізації сайтів).

Спеціалісти мають знання та інструменти для того, щоб ретельно проаналізувати причини появи і джерела негативних відгуків і рейтингів і ефективно виправити ситуацію. Після етапу аналізу має бути вироблена індивідуальна стратегія виправлення іміджу замовника в мережі, та втілена в життя протягом обумовленого періоду часу.

Одночасно власникам чи менеджерам даного бізнесу рекомендовано також ретельно проаналізувати ситуацію з якістю товарів, послуг, які зібрали таку велику кількість негативу. Якщо виявиться, що нарікання клієнтів чи покупців повністю або хоча б частково обґрунтовані, не обійтися без заходів з покращення сервісу і роботи компанії, перегляду побудови стосунків з аудиторією. Але навіть після проведеної в цьому плані роботи спеціалістам з SERM є що робити: ажде старі погані відгуки нікуди не зникають, і можуть роками продовжувати наносити шкоду вашому бізнесу і діловій репутації. Як це подолати — знають профі.

Українське маркетингове агентство EMSIDER надає послуги з управління репутацією сайтів, компаній, брендів в інтернеті. Також це стосується і осіб — блогерів, медійних персон, навіть політиків. Вони теж користуються послугами SERM, коли виникають певні проблеми.

Щоб досягти успіху, подолати негатив і підступи конкурентів та недоброзичливців, звертайтесь до спеціалістів з управління репутацією в інтернеті, вони значно краще впораються з вашими проблемами, ніж ви будете намагатися зробити все самотужки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *