Бучанська різанина: журналісти показали обличчя командирів рф, які віддавали накази чинити звірства на Київщині, - ФОТО


Фото: "Слідство. Інфо"

Фото: “Слідство. Інфо”

Журналісти проєкту “Слідство Інфо” ідентифікували частину командирів 64-ї мотострілецької бригади з Хабаровська – відомої своїми звірствами в Бучі. Виявилося, більшість із командирів, усвідомлюючи наслідки скоєного, почали ховати свої справжні імена.

Але журналісти провели розслідування та знайшли відповідальних за масові вбивства, катування і зґвалтування цивільних на Київщині. Вони опрацювали списки української розвідки, дослідили додаткові документи з власних джерел у розвідувальних органах та російські пропагандистські ресурси.

Як повідомляє видання, російський пропагандистський телеканал «Россия24» наприкінці квітня опублікував репортаж, як 64-а мотострілецька бригада з Хабаровська готується до військового параду до 9 травня. Один з офіцерів на відео приховує своє справжнє ім’я, втім, насправді його звати не Петро Васильєв, а Владімір Вікторовіч Ступніков. Йому 34 роки, він родом із Амурської області, але живе у Хабаровську. І дійсно служить у 64-й мотострілецькій бригаді з Хабаровська.

Владімір Вікторовіч Ступніков

Владімір Вікторовіч Ступніков

Владімір Вікторовіч Ступніков

Владімір Вікторовіч Ступніков

А це майор Алєксандр Потапов, 41 рік. Народився у місті Смолєнськ. Після закінчення школи вступив до Військової академії протиповітряної оборони. Далі почав карʼєру в російській армії. Багато років служив на різних посадах у військових частинах Забайкалля. Потім був переведений у вже відому 64-у мотострілецьку бригаду в Хабаровськ.

Майор Алєксандр Потапов, 41 рік

Майор Алєксандр Потапов, 41 рік

Ще один командир катів — 35-річний капітан Ілья Крячік. Родом з міста Благовєщєнськ, але проживає з родиною у Хабаровську. Навчався у військово-топографічному училищі в Санкт-Петербурзі, потім почав амрійську карʼєру.

Капітан Ілля Крячік. На своїй сторінці Крячик вказує, що є прихильником комунізму.

Капітан Ілля Крячік. На своїй сторінці Крячик вказує, що є прихильником комунізму.

російський офіцер – капітан Алєксєй Абрамов, 45 років. Родом з Брянська. У 2001-му році закінчив академію протиповітряної оборони, нам навіть вдалося знайти стенд із випускниками, де було його прізвище. Потім служив у російській армії.

Капітан Абрамов у соцмережах позиціонує себе як людина релігійна: публікує фото з відвідин церков, відеозаписи патріарха Кіріла.

Капітан Абрамов у соцмережах позиціонує себе як людина релігійна: публікує фото з відвідин церков, відеозаписи патріарха Кіріла.

Підполковник Андрєй Єрмішко, 50 років. Ймовірно, він служить на посаді начальника артилерії бригади. В сюжеті для «Россия-1» за 2017 рік підполковник Єрмішко давав коментар щодо підготовки до парадного салюта. Там він вказаний саме як «начальник артилерії бригади».

Підполковник Андрєй Єрмішко  У своїх соцмережах він зазначає, що служить в російській армії з 1990-го року

Тепер офіцерам доведеться відповідати за злочини на численних судах та трибуналах

Повний список обличь командирів, які віддавали накази вбивати, катувати, ґвалтувати мирних мешканців на Київщині, читайте тут.

Раніше ми розповідали, що журналісти “Слідства. Інфо” показали обличчя вбивць, катівників і ґвалтівників 37-ї мотострілецької бригади, які чинили звірства в багатостраждальній Бучі.

Місцеві, яким вдалося вибратися з того пекла, кажуть, що найгірше з ними поводилися буряти. Вони стояли в районі Житомирської траси неподалік Макарова, що на захід від Києва.

Також вас може зацікавити: Били прикладом, затискали кінцівки, змушували священика роздягатись: журналісти показали обличчя катів з Богданівки, – ФОТО

Це наш Telegram. Приєднуйтеся до нашої спільноти, аби разом наближати перемогу. Там ми швидко публікуємо найважливіші новини

Источник: 44.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *