Через відключення світла у школах Києва змінять час навчання


Через відключення світла у школах Києва змінять час навчання

У Києві зміняться умови навчання у школах через вимкнення електроенергії. Офлайн навчання триватиме у світловий проміжок дня – з 09:00 до 16:00.

Про це повідомила Київська міська держадміністрація.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин Києва, області, України.

У початковій школі до уроків і після них працюватимуть групи продовженого дня. Учні онлайн зможуть підключитися до уроків за можливості, розповіла влада.

Розробка тем і завдань дублюються в месенджерах та електронною поштою. Обов’язковим буде повторення пройденого на наступному уроці, – заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Зимові канікули відбудуться у столиці з 26 грудня по 27 січня.

У цей час школи прогріватимуть мінімально для збереження системи опалення, а вчителі зможуть піти за бажанням в оплачувану відпустку, – зауважили в КМДА.

Після закінчення осінніх канікул, за даними чиновників, за парти в очному форматі повернулися 111,5 тисячі школярів із майже 236,4 тисячі.

Також повідомляли про те, що в Києві зимові канікули триватимуть 1 місяць – розпочнуться за графіком 26 грудня, а завершаться 27 січня. В цей час будівлі будуть мінімально опалюватись, а також можуть бути використані, як пункти обігріву.

Крім того, писали, що на Київщині, у Бучанському районі, діти принесли у школу уламки збитої ракети. Та ще й у розпал масованого ракетного обстрілу всієї території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 44.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *