Цьогоріч столиця недоотримає третину бюджету, - Кличко


Цьогоріч столиця недоотримає третину бюджету, - Кличко

Міський бюджет Києва, через російську агресію, недоотримає, за попередніми підрахунками, третину надходжень. Тобто, понад 20 млрд гривень.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив в ефірі радіо “НВ”.

Він зазначив, що точно підрахувати сьогодні – неможливо. Оскільки війна триває. «По місяцях говорити не зовсім коректно. Бо бюджет складається на рік. Загалом за 2022 рік ми, за попередніми підрахунками, недоотримаємо третину бюджету. Тобто, понад 20 млрд гривень. Але, підкреслю, це – попередні розрахунки», – наголосив Віталій Кличко.

Також він зазначив, що економіка міста потроху оживає. Повертається до роботи бізнес. Важливо, наприклад, і те, що зростає в столиці відсоток сплати за надані комунальні послуги.

Наприклад, за березень в столиці за комунальні послуги сплатили 55 відсотків киян. І я дуже вдячний їм за це. Бо ці кошти пішли на необхідні матеріали. На зарплату працівникам підприємств, які, часто ризикуючи життям, забезпечують багатомільйонне місто всіма сервісами, – зазначив Віталій Кличко.

Також мер місто розповів, що після 8, 9 травня містяни зможуть потрохи повертатися до столиці. Втім, повну безпеку влада гарантувати не може, адже загроза ракетних ударів все ще зберігається.

Вас також може зацікавити: Віталій Кличко показав пошкоджені обстрілами будинки столиці, – ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 44.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *