Гине еліта: війна забрала життя "Історика" з Києва, співзасновника ГО "Поклик Яру" Павла Добротворського


У боротьбі за Україну з російськими загарбниками загинув співзасновник ГО “Поклик Яру”, організатор смолоскипної ходи Павло Добротворський з позивним “Історик”.

Про чергову втрату українського бійця повідомила куратор інформаційно-виставкового центру “Музей Майдану” Ольга Савенок.

На фронті, на українському боці, гине еліта! Гинуть найкращі люди!!! Гине наша молодь, яка замість того щоб будувати країну, вмирає, виборюючи її свободу! – написала вона.

Гине еліта: війна забрала життя "Історика" з Києва, співзасновника ГО "Поклик Яру" Павла Добротворського, фото-1

Павло Добротворський народився на Черкащині. Вищу освіту отримав у Києві в Національному педагогічному університеті ім.М.Драгоманова. Два роки тому створив з однодумцями ГО “Поклик Яру”.

Павло був одним із тих, хто розбудував Україну. Він робив максимально все для того, аби змінювати свідомість молоді та захищати її від впливу руського міра.  Він був переконаний, що сильна, дисциплінована і відповідальна молодь, яка підтримує один одного і любить Україну, зможе змінити її тільки на краще.

Я мрію. Мрію, що в “Поклик Яру” будуть десятки людей, що будуть пропорційно збільшувати масштаб нашої роботи і запалювати вогонь Холодного Яру в людських серцях. Мрію, що цього року наша команда зросте новими Людьми і буду щасливий бачити, як відповідальна молодь формує генерацію з зовсім іншим підходом до життя.

І колись, крізь роки буде приємно знати, що саме Ти стояв біля витоків цього нестримного руху, що набирає обертів, – писав Павло.

Вічна пам’ять герою! Помстимося за кожного загиблого українця.

Нагадаємо, вчора в Києві попрощалися з під звуки сирен в останню путь провели захисника України, громадського активіста, очільника громадської організації “Захистимо Протасів яр” Романа Ратушного. Віддати шану воїну-захиснику прийшли кілька тисяч небайдужих містян. Люди зустрічали труну, стоячи на колінах. Більшість – не стримували сліз.

Источник: 44.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *