"Привид Києва" не загинув: в командуванні Повітряних сил розкрили таємницю українського супергероя"Привид Києва" не загинув: в командуванні Повітряних сил розкрили таємницю українського супергероя

Привид Києва – це збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил, які захищають небо столиці, які раптово з’являються там, де їх не чекають. 

Про це повідомило командування Повітряних Сил України. 

Таку заяву зробили після того, як 29 квітня британське видання з посиланням на українські джерела повідомило, що “Привид Києва”, який нібито збив понад 40 російських літаків, загинув у бою. Ним, як заявляє видання, був 29-річний майор Степан Тарабалка.

Однак, командування повітряних сил заперечило, що саме Тарабалка є “Привидом Києва”. 13 березня майор Степан Тарабалка дійсно загинув у повітряному бою з переважаючими силами російських окупантів, але він не є Привидом Києва.

Герой України Степан Тарабалка НЕ “Привид Києва” і він НЕ збив 40 літаків. Привид Києва – це супергерой-легенда, чию постать створили українці! Це швидше збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил, які захищають небо столиці. Які раптово з’являються там, де їх не чекають!” – повідомили в Повітряних Силах ЗСУ.

Командування закликало українців “не нехтувати правилами інформаційної гігієни, не видавати бажане за дійсне, перевіряти джерела інформації, перед тим, як її поширювати”.

Військові льотчики поки не навчаються за кордоном на F-16, як би нам усім цього не хотілося. Жодна офіційна заява з цього приводу не виходила у ЗМІ! Ну і на останок, для особливо креативних – американські бомбардувальники теж НЕ літають над Україною! Зберігайте спокій та користуйтесь офіційними джерелами інформації, – йдеться в повідомленні командування.

Вас також може зацікавити: Професіонал найвищої проби: під Києвом загинув полковник “Шумахер”, – ВІДЕО

Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини

Источник: 44.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *