[ad_1]

У столиці через знеструмлення на низці тролейбусних і трамвайних маршрутів організовують автобусне сполучення.

Про це повідомляє КП «Київпастранс».

Тролейбусні маршрути

Внесено зміни в роботу тролейбусних маршрутів №№ 35, 36, 5Д.

Роботу тролейбусних маршрутів організовано на ділянках № 35 «Кадетський Гай – пл. Марченка», № 36 «ст. м. «Святошин – вул. Білицька», № 5Д «ст. м. «Площа Л. Толстого» – вул. Білицька».

На ділянці від пл. Марченка до житлового масиву Виноградар пасажири мають можливість скористатись автобусами маршруту № 26ТР «просп. Свободи – ст. м. «Нивки».

Організовується альтернативне автобусне сполучення на тролейбусних маршрутах:

№ 25: «ст. м. «Почайна – просп. Свободи»

№ 41: «вул. Тулузи – ст. м. «Святошин».

Рух тролейбусів з житлового масиву Троєщина тимчасово організовано до ст. м. «Дарниця». До ст. м. «Почайна» можливо дістатись, скориставшись автобусними маршрутами №№ 21, 101.

Трамвайні маршрути

Тимчасово призупинено рух трамвайних маршрутів №№ 11, 12, 16, 19 – на ділянці від Контрактової площі до пл. Т. Шевченка. Організовується альтернативне автобусне сполучення з можливою пересадкою на існуючі автобусні маршрути №№ 24Тр, 99, 102.

Від пл. Шевченка до Пущі-Водиці організовано автобусне сполучення.

Нагадуємо, що на низці тролейбусних маршрутів у столиці з 20 жовтня працюють автобуси. Так відбуватиметься, доки ситуація із електроенергією не стабілізується.

Раніше ми розповідали, що у київському метрополітені з 1 листопада будуть змінені графіки руху поїздів. Відтак у пікові години інтервали між поїздами становитимуть 4-5 хвилин, а в міжпік 8-10 хвилин.

Головні новини Києва — 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час

[ad_2]

Источник: 44.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *