В Києві безкоштовно навчають надавати першу домедичну допомогу: адреси


В Києві безкоштовно навчають надавати першу домедичну допомогу: адреси

У столиці організовано можливість для всіх охочих киян навчитися основним навичкам надання домедичної допомоги.

Про це розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я м. Києва Валентина Гінзбург.

Вона повідомила, що відповідний наказ був виданий Департаментом на початку квітня. Навчання можна пройти на базі фахових закладів а саме – КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва», закладу фахової передвищої освіти «Київський фаховий медичний коледж ім. П. І. Гаврося» та закладу фахової передвищої освіти «Київський фаховий медичний коледж № 3».

Мешканців столиці навчають педагоги, фахівці, які мають великий досвід у підготовці медичних працівників, володіють методиками надання теоретичних знань та практичних навичок. На мою думку, в умовах сьогодення оволодіти навичками надання домедичної допомоги доречно для будь-кого з нас. Це може в буквальному сенсі врятувати життя близької людини або того, з ким поряд ви можете опинитися під час надзвичайної ситуації. Тож запрошуємо витратити небагато часу і отримати натомість важливі вміння, – наголосила Валентина Гінзбург.

Вона зазначила, що за вимогою Департаменту керівники закладів склали детальні плани курсів підготовки. На сьогодні тренінги вже відвідують містяни, зокрема, бійці тероборони.

Тренінги з навчання навичкам домедичної допомоги для цивільних громадян

Заклад фахової передвищої освіти «Київський фаховий медичний коледж ім. П. І. Гаврося»:

Адреси занять:

  • вул. Академіка Білецького, 12, навчальний корпус №2; графік занять – понеділок-п’ятниця з 09:00; тривалість курсу – 6 годин; телефон для запису – (050) 320-25-03 (час запису з 09:00 до 14:00)
  • Заклад фахової передвищої освіти «Київський фаховий медичний коледж № 3»:
  • адреса проведення курсів – вул. Привокзальна, 14/2, кабінет № 224; графік занять – вівторок, середа, четвер з 10:00 до 13:00 (без перерви); тривалість курсу – 9 годин; телефони для запису – 566-15-45 (час запису з 09:00 до 13:00), 566-04-32 (час запису з 14:00 до 17:00).
  • КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва»:
  • адреса проведення курсів – вул. Академіка Білецького, 12, навчально-тренувальний відділ; графік занять – понеділок-п’ятниця з 09:00; тривалість курсу – 6 годин;

телефон для запису – (044) 456-22-84 (час запису з 09:00 до 14:00), або на сторінці навчально-тренувального відділу у Facebook за посиланням – https://www.facebook.com/ntv.kiev.

Вас також зацікавити: У Києві та області вшанували загиблих ліквідаторів Чорнобильської АЕС, а саму станцію відвідав генеральний директор МАГАТЕ, – ФОТО, ВІДЕО

Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 44.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *